50 Mesh Nylon Screen Mesh - 
NMO5P5P ★ NMO5P5S ★ NMO10P4P ★ NMO50P1SS ★ NMO50P3S ★ NMO20P5P ★ NMO50P2SS ★ NMO10P2S ★ NMO1P1SS ★ NMO150P2S ★ NMO125P5S ★ NMO50P3SS ★ NMO5P4P ★ NMO100P1S ★
Chi tiết lưới lọc nylon:
| Nguồn gốc: | CN;HEB |
| Tên thương hiệu: | Túi lọc COX Trung Quốc |
| Chứng nhận: | ISO 9001, FDA |
| Số mô hình: | Alice-007 |
Sự chi trả & Điều khoản vận chuyển:
| MOQ: | 50 meters |
| Giá: | Negotiated |
| Bao bì: | Filter mesh roll in plastic bag, putting in carton, then in plastic weaving bag. |
| Thời gian dẫn đầu: | 5-8 workdays |
| Điều khoản thanh toán: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Khả năng cung cấp: | 7,000,000 meters per month |
Nylon filter bag singapore ★tất lọc nylon aqua one ★1 hồ bơi túi lọc nylon micron ★fluval universal Nylon filter media bag ★túi lọc nylon kirby ★5 túi lọc nylon micron ★dewatering Nylon filter bags ★5 Túi lọc Nylon Nylon ★pipe Nylon filter sock ★filtrexx Tất lọc nylon ★rigid Nylon filter bag ★25 Túi lọc micron ★land drain Nylon filter sock ★1 micron mesh Nylon filter bag ★1 Túi lọc nylon tuyệt đối micron ★
Lưới lọc nylon
Mô tả sản phẩm chi tiết
| Vật liệu: | Nylon | Weaving Way: | Plain Weave |
| Chiều rộng: | 2.8m Or Customized | Chiều dài: | 100m/roll And Customized Size |
| Màu sắc: | Pure White Or Customized | Số lượng lưới: | 50lưới |
50mesh pure white Nylon wedding gauze mesh 2.8m width for Dubai market
Đặc trưng
nylon wedding Gauze.
It is generally used to make a fluffy effect, which is more transparent than the organza yarn, and is commonly used in ballet skirts.
1. 100% nylon material
2. heavy fabric
3. Hard wedding nets
4.inelastic
5.Breathable
6. Monofilament plain weave
7.Fabric features: versatile, can be used as the main fabric, can also be used as an auxiliary material to apply locally, the texture is soft and elegant, can show the romantic beauty, suitable for all seasons.
Thông số kỹ thuật
| Tên | 50mesh pure white Nylon wedding gauze mesh 2.8m widthfor Dubai market |
| Màu sắc | Pure white or customized |
| Cân nặng | 40g/m2 |
| Thread diameter | 0.18mm |
| Chiều rộng | 2.8tôi |
| Hardness | Medium hard or customized |
| Roll size | 100m/roll or customized |
Ứng dụng:
Bride wedding dress, garments,evening dress Material,stage suit
It can also be used on a large tail of a wedding dress in a large area. If it is a tight-fitting style, it can be covered as a simple cover yarn on the main fabric
Tap: Dubai market wedding gauze mesh
Nhãn:
vải lọc lưới nylon,
vải lọc nylon
ống lọc nylon spa ★pipe Nylon filter sleeve ★100 Tay áo bộ lọc Nylon Micron ★Tất lọc nylon bể cá micron ★Bao tải bộ lọc nylon ★Vớ lọc nylon cho bể cá nước mặn ★vớ bộ lọc nylon phản lực ★Nylon filter sleeve ★tea Nylon filter sleeve ★polyester Nylon filter socks supplier ★sản phẩm lọc ★Vật liệu lọc nylon hồ cá ★Túi đựng vật liệu lọc bằng nylon cho hồ cá koi ★vớ lọc bha nylon ★ao tất lọc nylon ★
50 Mesh Nylon Screen Mesh Tags : NMO400P4P

Để lại một câu trả lời