50 Mesh Nylon Screen Mesh - 
Nmo5p5p ★ NMO5P5S ★ NMO10P4P ★ NMO50P1SS ★ NMO50P3S ★ NMO20P5P ★ NMO50P2SS ★ NMO10P2S ★ NMO1P1SS ★ NMO150P2S ★ NMO125P5S ★ NMO50P3SS ★ NMO5P4P ★ NMO100P1S ★
Nylonfilternettdetaljer:
| Opprinnelsessted: | CN;HEB |
| Merkenavn: | China COX Filter Bag |
| Sertifisering: | ISO9001, FDA |
| Modellnummer: | Alice-007 |
innbetaling & Fraktbetingelser:
| MOQ: | 50 meters |
| Pris: | Negotiated |
| Emballasje: | Filter mesh roll in plastic bag, putting in carton, then in plastic weaving bag. |
| Ledende tid: | 5-8 workdays |
| Betalingsbetingelser: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Forsyningsevne: | 7,000,000 meters per month |
Nylon filter bag singapore ★aqua one nylon filtersokk ★1 micron Nylon filter bag pool ★fluval universal mediepose med nylonfilter ★kirby nylon filterposer ★5 Micron polyester nylon filterposer ★dewatering Nylon filter bags ★5 micron nylon Nylon filter bag ★pipe Nylon filter sock ★filtrexx Nylon filtersokk ★stiv nylon filterpose ★25 mikron nylon filterpose ★land drain Nylon filter sock ★1 mikron mesh Nylon filterpose ★1 mikron absolutt nylon filterposer ★
Nylon filternett
Detaljert produktbeskrivelse
| Materiale: | Nylon | Weaving Way: | Vanlig veving |
| Bredde: | 2.8m Or Customized | Lengde: | 100m/roll And Customized Size |
| Farge: | Pure White Or Customized | Antall netting: | 50mesh |
50mesh pure white Nylon wedding gauze mesh 2.8m width for Dubai market
Kjennetegn
nylon wedding Gauze.
It is generally used to make a fluffy effect, which is more transparent than the organza yarn, and is commonly used in ballet skirts.
1. 100% nylon material
2. heavy fabric
3. Hard wedding nets
4.inelastic
5.Breathable
6. Monofilament plain weave
7.Fabric features: versatile, can be used as the main fabric, can also be used as an auxiliary material to apply locally, the texture is soft and elegant, can show the romantic beauty, suitable for all seasons.
Specifications
| Navn | 50mesh pure white Nylon wedding gauze mesh 2.8m widthfor Dubai market |
| Farge | Pure white or customized |
| Vekt | 40g/m2 |
| Thread diameter | 0.18mm |
| Bredde | 2.8m |
| Hardness | Medium hard or customized |
| Roll size | 100m/roll or customized |
applikasjon:
Bride wedding dress, garments,evening dress Material,stage suit
It can also be used on a large tail of a wedding dress in a large area. If it is a tight-fitting style, it can be covered as a simple cover yarn on the main fabric
Tap: Dubai market wedding gauze mesh
stikkord:
nylon mesh filterstoff,
nylon filterduk
spa Nylon filter sleeve ★rør Nylon filterhylse ★100 mikron nylon filterhylse ★akvarium Nylon filter sokker mikron ★Nylon filtersekker ★saltvannsakvarium Nylon filtersokker ★jet Nylon filter socks ★Nylon filterhylse ★te Nylon filterhylse ★polyester Nylon filtersokker leverandør ★filtreringsprodukter ★akvarium Nylon filtermateriale ★koi dam Nylon filter media poser ★bha Nylon filtersokker ★dam Nylon filtersokk ★
50 Mesh Nylon Screen Mesh Tags : NMO400P4P

Legg igjen et svar