120 Micron Nylon Filter Mesh - 
NMO200P3P ★ NMO10P3 -er ★ NMO25P4P ★ NMO125P6SS ★ NMO50P2P ★ NMO5P4S ★ NMO5P1SS ★ NMO50P2S ★ NMO125P3P ★ NMO100P6S ★ NMO20P4S ★ NMO75P2P ★ NMO150P1SS ★ NMO5P1S ★ NMO1P3S ★
Nylonfilternettdetaljer:
| Opprinnelsessted: | CN;HEB |
| Merkenavn: | China COX Filter Bag |
| Sertifisering: | ISO9001, FDA |
| Modellnummer: | Alice-007 |
innbetaling & Fraktbetingelser:
| MOQ: | 1 roll |
| Pris: | Negotiated |
| Emballasje: | Filter mesh roll in plastic bag, putting in carton, then in plastic weaving bag. |
| Ledende tid: | 5-8 workdays |
| Betalingsbetingelser: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Forsyningsevne: | 7,000,000 meters per month |
7 inch Nylon filter sock ★300 mikron nylon filtersokk ★saltvannsakvarium Nylon filterposer ★dam Nylon filterpose ★jual Nylon filterpose ★1 mikron nylon filterpose ★Nylon filtersokkstørrelser ★Nylon filterpose porselen ★dacron Nylon filter bag ★sump pumpe nylon filterpose ★1 mikron nylon filtersokk ★pp Nylon filterpose ★spa nylon filter sokk ★polyesterfilt Nylon filterposer ★100 mikron nylon filterpose ★
Nylon filternett
Detaljert produktbeskrivelse
| Materiale: | Nylon | stikkord: | 20mm Or Customized |
| Bredde: | 1600mm Or Customized | Lengde: | 100m/roll And Customized Size |
| Farge: | Hvit | Antall netting: | 120mikron |
Food grade 120 micron Tagged Nylon Mesh rolls for tea bag 1600mm width
Kjennetegn
1. 100% nylon material
2. Food grade
3. FDA certificate
4. 6000pcs/roll, 25kg/carton
5.Transparent color
6. Monofilament plain weave
7.Fabric features: Nylon tea bag mesh cloth is suitable for black tea, green tea, flower tea, herbal tea, etc., as well as some other raw materials without fragrance;
Specifications
| Navn | Food grade 120 micron Tagged Nylon Mesh rolls for tea bag 1600mm width |
| Materiale | 100% nylon-6 |
| Yarn | Warp 50u, weft 61u |
| Density | Warp113meshes, weft90meshes |
| Opening area | 197.5u |
| Filter width | 1600mm width |
| Tag size | 20mm |
| Melting point | 130-170℃ |
applikasjon:
It is used in making tea bag
Tap: South Africamarket nylon tea bag mesh
stikkord:
nylon mesh filterstoff,
nylon filterduk
Nylon filterhylser canada ★vask av nylonfilterhylser ★Nylon filtersekker ★5 micron nylon Nylon filter sock ★25 mikron nylon filtersokk ★Nylon filterklut produsenter ★monofilament Nylon filtersokker ★one micron Nylon filter sock ★pumpe Nylon filtersokk ★saltvannsakvarium Nylon filtersokker ★7 tommers nylonfilterhylse ★vann Nylon filtersokk ★pre Nylon filterhylse ★basseng nylon filtersokk ★ads Nylon filter sleeve ★
120 Micron Nylon Filter Mesh Tags : NMO400P3P

Legg igjen et svar