90 Micron Nylon Filter Mesh - 
NMO100P1S ★ NMO150P6P ★ NMO200P5P ★ NMO100P4S ★ NMO20P1P ★ NMO20P2SS ★ NMO10P1P ★ NMO200P6S ★ NMO150P2S ★ NMO50P5S ★ NMO75P2SS ★ NMO20P4SS ★ NMO100P5P ★ NMO10P6P ★ NMO100P4P ★
Nylonfilternettdetaljer:
| Opprinnelsessted: | CN;HEB |
| Merkenavn: | China COX Filter Bag |
| Sertifisering: | FDA |
| Modellnummer: | Alice-007 |
innbetaling & Fraktbetingelser:
| MOQ: | 1 roll |
| Pris: | Negotiated |
| Emballasje: | Filter mesh roll in plastic bag, putting in carton, then in plastic weaving bag. |
| Ledende tid: | 5-8 workdays |
| Betalingsbetingelser: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Forsyningsevne: | 7,000,000 meters per month |
polypropylen filt Nylon filterposer ★rektangulær nylon filtersokk ★1 Mikron nylonfilterpose for støvsamler ★spa nylon filter sokk ★mesh media bag ★Nylon filterpose porselen ★fisketank Nylon filtermedia ★Nylon filterposer canada ★pose Nylonfiltre for vannbehandling ★oil Nylon filter bag ★filtreringspose ★Nylon filter socks india ★Nylon -filterposeleverandør Filippinene ★te Nylon filterposer ★5 mikron nylon filterpose ★
Nylon filternett
Detaljert produktbeskrivelse
| Materiale: | Nylon And Corn Fiber | Lengde: | 1000m/roll And Customized Size |
| Bredde: | 120mm,1400mm, 1600mm Or Customized | Farge: | Hvit |
| Antall netting: | 100 | Melting Point: | 130-170℃ |
90 Micron With Tag PLA Tea Bag Nylon Filter mesh For Pyramid Triangle Bag
Nylon material tea bags have become popular in recent years, especially the fancy teas mostly use nylon tea bags.
Advantage
Strong toughness,
Not easy to tear,
It could place larger tea leaves,
The whole tea leaves will not break the tea bag when it is relaxed.
The hole size is large
It is easier to make a tea smell.
Visually transparent,
The shape of the tea in the tea bag can be clearly seen.
Egenskaper
1. Materiale:.Food grade biodegradable forn fiber nonwoven AndImported food grade biodegradable nylon.
2.Vev type:plain woven
3. FDA certificate
4. Filter Rating:99%
5.Transparent color
6. Imported food grade biodegradable nylon.
7 .Bruk:Health Tea, Organic Tea, Slimming
Specifications
| Navn | 140mm width Nylon And Corn Fiber Mesh Filter For Tea Bag |
| Materiale | 100% nylon |
| Mesh count | 90Micron |
| Basic weight | 18-21gsm |
| Opening area | 197.5u |
| Filter width | 120,140,160mm or customized |
| Tag size | 20mm,25mm or customized |
| Melting point | 130-170℃ |
applikasjon:
It is used in making tea bag
Contact person: Alice
Wechat/Whatsapp:8615100134172
Tap: Nylon And Corn Fiber Mesh Filter For Tea Bag Roll
stikkord:
nylon mesh filterstoff,
nylon filterduk
Nylon filterstrømpeprodusent i Malaysia ★Nylon filterhylser india ★rør Nylon filterhylse ★vann Nylon filtersokk ★Nylon filter sokker canada ★maling Nylon filtersokk ★flytende nylonfiltersokker ★1/2 mikron nylon filtersokk ★rengjøring av nylonfilterhylser ★1 mikron nylon filtersokker ★5 mikron polyester Nylon filtersokker ★coffee Nylon filter socks ★pose Nylonfiltre for vannbehandling ★Tøynylonfiltersokker ★akvarium Nylon filter sokker mikron ★
90 Micron Nylon Filter Mesh Tags : NMO1P1P

Legg igjen et svar