60 Mesh Nylon Filter Mesh - 
NMO150P2P ★ NMO25P4P ★ NMO1P6SS ★ NMO150P6S ★ NMO1P6S ★ NMO100P6P ★ NMO5P1SS ★ NMO75P6SS ★ NMO5P3S ★ NMO50P4SS ★ NMO125P6P ★ NMO75P1S ★ NMO20P5SS ★ NMO25P3P ★ NMO20P3SS ★
Nylonfilternettdetaljer:
| Opprinnelsessted: | CN;HEB |
| Merkenavn: | China COX Filter Bag |
| Sertifisering: | ISO9001, FDA |
| Modellnummer: | Alice-007 |
innbetaling & Fraktbetingelser:
| MOQ: | 50 meters |
| Pris: | Negotiated |
| Emballasje: | Filter mesh roll in plastic bag, putting in carton, then in plastic weaving bag. |
| Ledende tid: | 5-8 workdays |
| Betalingsbetingelser: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Forsyningsevne: | 7,000,000 meters per month |
Nylon filtersokk ★50 mikron nylon filterpose ★Rødehavet nylonfilterpose ★180 mikron nettingpose ★Nylon filtersekker ★1 Mikron nylon filterpose støvsamler ★Nylonfilter sokkemateriale ★rengjøring av nylonfiltersokker ★pose Nylon filterleverandør ★1 mikron Nylon filterpose vann ★frityrkoker Nylon filterpose ★industrivann Nylon filterposer ★juice Nylon filterpose ★basseng nylon filtersokk ★mikron nylon filtersokk ★
Nylon filternett
Detaljert produktbeskrivelse
| Materiale: | Nylon | Weaving Way: | Vanlig veving |
| Bredde: | 1.8m Or Customized | Lengde: | 50 M/roll And Customized Size |
| Farge: | Shair Pink Or Customized | Antall netting: | 60mesh |
60mesh shair pink color nylon filter mesh for Lebanon wedding dress market
Kjennetegn
1. 100% nylon material
2. Draping nylon fabric mesh
3. Hard fabric
4.Breathable
Specifications
| Navn | 60mesh nylon wedding dress mesh |
| Farge | Shair pink or customized |
| Vekt | 70g/m2 |
| Thread diameter | 0.15mm |
| Bredde | 1.8m |
| Hardness | Medium hard or customized |
| Roll size | 50m/roll or customized |
applikasjon:
Wedding dress, garments,evening dress Material
Contact person: Alice
Wechat/Whatsapp:8615100134172
Tap: Lebanon wedding nylon mesh
stikkord:
nylon mesh filterstoff,
nylon filterduk
7 tommers nylonfilterhylse ★1/2 mikron nylon filtersokk ★vann Nylon filtersokk ★polypropylen Nylon filtersokker ★Nylon filter strømpevann ★1 mikron støvsamler Nylon filtersokker ★nylon mesh Nylon filterhylse ★100 mikron nylon filterhylse ★Nylon filterhylser canada ★aquarium Nylon filter sleeve ★jet Nylon filter socks ★1 mikron absolutt nylonfiltersokker ★eaton bag Nylonfilter 5 mikron ★Nylonfilter medieposer ★200 mikron mesh Nylon filterhylse ★
60 Mesh Nylon Filter Mesh Tags : NMO10P1S

Legg igjen et svar