120 Micron nylon filtergaas - 
NMO200P3P ★ NMO10P3S ★ NMO25P4P ★ NMO125P6SS ★ NMO50P2P ★ NMO5P4S ★ NMO5P1SS ★ NMO50P2S ★ NMO125P3P ★ NMO100P6S ★ NMO20P4S ★ NMO75P2P ★ NMO150P1SS ★ NMO5P1S ★ NMO1P3S ★
Details van nylon filtergaas:
| Plaats van herkomst: | CN;HEB |
| Merknaam: | China COX Filter Bag |
| Certificering: | ISO9001, FDA |
| Modelnummer: | Alice-007 |
Betaling & Verzendvoorwaarden:
| MOQ: | 1 roll |
| Prijs: | Negotiated |
| Verpakking: | Filter mesh roll in plastic bag, putting in carton, then in plastic weaving bag. |
| Toonaangevende tijd: | 5-8 workdays |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 7,000,000 meters per month |
7 inch Nylon filter sock ★300 micron nylon filtersok ★Zoutwateraquarium nylon filtertassen ★pond Nylon filter bag ★jual Nylon filterzak ★1 micron nylon filterzak ★Maten nylon filtersokken ★Nylon filterzak China ★Dacron nylon filtertas ★opvangpomp Nylon filterzak ★1 micron nylon filtersok ★pp Nylon filterzak ★spa Nylon filter sock ★polyester felt Nylon filter bags ★100 micron nylon filterzak ★
Nylon filtergaas
Gedetailleerde productbeschrijving
| Materiaal: | Nylon | Label: | 20mm Or Customized |
| Breedte: | 1600mm Or Customized | Lengte: | 100m/roll And Customized Size |
| Kleur: | Wit | Meshtelling: | 120micron |
Voedselkwaliteit 120 micron Tagged Nylon Mesh rolls for tea bag 1600mm width
Kenmerken
1. 100% nylon material
2. Voedselkwaliteit
3. FDA certificate
4. 6000pcs/roll, 25kg/carton
5.Transparent color
6. Monofilament plain weave
7.Fabric features: Nylon tea bag mesh cloth is suitable for black tea, green tea, flower tea, herbal tea, etc., as well as some other raw materials without fragrance;
Specifications
| Naam | Voedselkwaliteit 120 micron Tagged Nylon Mesh rolls for tea bag 1600mm width |
| Materiaal | 100% nylon-6 |
| Yarn | Warp 50u, weft 61u |
| Dikte | Warp113meshes, weft90meshes |
| Opening area | 197.5u |
| Filter width | 1600mm width |
| Tag size | 20mm |
| Melting point | 130-170℃ |
Sollicitatie:
It is used in making tea bag
Tap: South Africamarket nylon tea bag mesh
Label:
nylon mesh filterstof,
nylon filterdoek
Nylon filtermouwen Canada ★washing Nylon filter sleeves ★Nylon filterzakken ★5 Micron nylon nylon filtersok ★25 micron nylon filtersok ★Fabrikanten van nylon filterdoekfabrikanten ★monofilament Nylon filter socks ★one micron Nylon filter sock ★pomp nylon filtersok ★zoutwateraquarium Nylon filtersokken ★7 inch nylon filterhuls ★water Nylon filtersok ★pre-nylon filterhuls ★zwembad Nylon filter sok ★ads Nylon filter sleeve ★
120 Micron nylon filtergaas tags : NMO400P3P

Laat een antwoord achter