30 40 Mesh Nylon Filter Mesh - 
NMO10P3S ★ NMO150P3SS ★ NMO5P2S ★ NMO10P6P ★ NMO150P5P ★ NMO125P2SS ★ NMO25P2S ★ NMO50P6S ★ NMO75P2P ★ NMO25P3S ★ NMO25P5SS ★ NMO75P3P ★ NMO50P1SS ★ NMO150P5S ★ NMO50P2SS ★
Nylon Filter Mesh Details:
| Place of Origin: | CN;HEB |
| Brand Name: | China COX Filter Bag |
| Certification: | ISO9001, FDA |
| Model Number: | Alice-007 |
Payment & Shipping Terms:
| MOQ: | 50 meters |
| Price: | Negotiated |
| Packaging: | Filter mesh roll in plastic bag, putting in carton, then in plastic weaving bag. |
| Leading Time: | 5-8 workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Ability: | 7,000,000 meters per month |
micron Nylon filter ★aqua one Nylon filteres zokni ★paint Nylon filter bag ★Nylon szűrőzokni méretek ★Nylon filter cloth manufacturers ★liquid Nylon filter bag manufacturers ★square Nylon filter sock ★purigen Nylon filter bag ★ipari nejlon szűrőruha ★Halak tartály nejlon szűrőzsákok ★dacron nylon szűrőzsák ★mikron nylon szűrőzsákok ★Nylon filteres zokni uk ★7 inch Nylon filter sock ★merev nejlon szűrőzsák ★
Nylon szűrőháló
Detailed Product Description
| Anyag: | 100% Nejlon | Weaving Way: | Plain Weave |
| Width: | 1.8m Or Customized | Hossz: | 50 M/roll And Customized Size |
| Color: | Pure White Or Customized | Mesh Count: | 30mesh 40mesh |
30 Háló 40 Mesh Stiff Nylon Wedding Mesh Filter For Bridal And Evening Wear Dresses
Characteristics
1. 100% nylon material
Material for the contour of wedding dress
2. Nylon is the most commonly used wedding fabrics.
Thick texture,
Drapability and weight
3. Feel a little stiff
4.Glossy nylon mesh cloth
Specifications
| Név | 30 Háló 40 Mesh Stiff Nylon Wedding Mesh Filter For Bridal And Evening Wear Dresses |
| Color | Pure white or customized |
| Súly | 20-30g/m2 |
| Thread diameter | 0.19mm |
| Width | 1.8m or customized |
| Hardness | Medium hard or customized |
| Roll size | 100/roll or customized |
Application:
Wedding dress, garments,evening dress Material
Suitable styles: princess-style court styles. It can also be used on a large tail of a wedding dress in a large area. If it is a tight-fitting style, it can be covered as a simple cover yarn on the main fabric.
Tap: Bridal wedding nylon mesh
Tag:
nylon mesh filter fabric,
nylon filter cloth
5 mikronos víz Nylon szűrőzokni ★200 mikronhálós Nylon szűrőhüvely ★Nylon szűrős médiazsákok ★bemeneti nylon szűrőhüvely ★tea Nylon filteres zokni ★5 mikronos poliészter Nylon szűrőzokni ★folyékony nylon szűrőzokni ★aquarium Nylon filter media bags ★1 mikronos Nylon szűrőzokni ★Nylon filter sock manufacturer in malaysia ★Nylon szűrőzokni 5 mikron ★Nylon szűrő zokni porcelán ★silt Nylon filter socks ★bag Nylon filter for liquid filtration ★hoover Nylon filteres zokni ★
30 40 Mesh Nylon Filter Mesh Tags : NMO75P1P

Válaszolj